Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 40 m²
Duke Ellingtonstraat 26 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duke Ellingtonstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwijde-Oost is €517.000. Dat komt neer op circa €12.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuke Ellingtonstraat 26 is een appartement van 40 m² in de wijk Terwijde-Oost. De buurt telt 2.480 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.398 inwoners per km².
Duke Ellingtonstraat 26 is een appartement in Terwijde-Oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Duke Ellingtonstraat 26 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Terwijde-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duke Ellingtonstraat 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2314.92 kg/jaar.
De wijk Terwijde-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Duke Ellingtonstraat 26 in Terwijde-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duke Ellingtonstraat 26: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.