Tussenwoning Duke Ellingtonstraat 19 Utrecht

Duke Ellingtonstraat 19, 3543 GK Utrecht

161 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Duke Ellingtonstraat 19 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 1029 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
1029 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Duke Ellingtonstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duke Ellingtonstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
77.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.8%
CO₂-emissie
22.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

5965 Inwoners
2580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2480 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Terwijde-Oost
43% Koopwoningen
10.398 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duke Ellingtonstraat 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Duke Ellingtonstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Duke Ellingtonstraat 19?

De prijsindicatie voor Duke Ellingtonstraat 19 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-Oost is €517.000. Dat komt neer op circa €3.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duke Ellingtonstraat 19 zich tot de wijk Terwijde-Oost?

Duke Ellingtonstraat 19 is een tussenwoning van 161 m² in de wijk Terwijde-Oost. De buurt telt 2.480 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.398 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duke Ellingtonstraat 19?

Duke Ellingtonstraat 19 is een tussenwoning in Terwijde-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duke Ellingtonstraat 19 vergeleken met de buurt?

Duke Ellingtonstraat 19 heeft 161 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 1029 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Terwijde-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duke Ellingtonstraat 19 en wat betekent dat?

Duke Ellingtonstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duke Ellingtonstraat 19?

Duke Ellingtonstraat 19 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-Oost?

De wijk Terwijde-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-Oost?

Vanuit Duke Ellingtonstraat 19 in Terwijde-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.