Streetview Valeriaanweg 257 Utrecht

Valeriaanweg 257, 3541 TT Utrecht

153 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Valeriaanweg 257 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
562 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Valeriaanweg 257

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriaanweg 257

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.39
CO₂-emissie
2984.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3825 Inwoners
1230 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1183 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Hoge Weide
63% Koopwoningen
10.656 Inwoners per km²

Locatie van Valeriaanweg 257

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Valeriaanweg 257

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriaanweg 257?

De gemiddelde woningwaarde in Hoge Weide is €644.000. Dat komt neer op circa €4.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriaanweg 257 zich tot de wijk Hoge Weide?

Valeriaanweg 257 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Hoge Weide. De buurt telt 1.183 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriaanweg 257?

Valeriaanweg 257 is een woonhuis in Hoge Weide, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Valeriaanweg 257 vergeleken met de buurt?

Valeriaanweg 257 heeft 153 m² woonoppervlakte en 562 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoge Weide ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriaanweg 257 en wat betekent dat?

Valeriaanweg 257 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2984.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriaanweg 257?

Valeriaanweg 257 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoge Weide?

De wijk Hoge Weide in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoge Weide?

Vanuit Valeriaanweg 257 in Hoge Weide bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.