Streetview Statendaalder 3 Utrecht

Statendaalder 3, 3541 HN Utrecht

50 m² Bouwjaar 2025 Label APLUSPLUSPLUS

Statendaalder 3 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
50 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Statendaalder 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statendaalder 3

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS
Energiebehoefte
48.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
5.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
90.7%
CO₂-emissie
1.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Leeuwesteyn
31% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Locatie van Statendaalder 3

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Statendaalder 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Statendaalder 3?

De gemiddelde woningwaarde in Leeuwesteyn is €356.000. Dat komt neer op circa €7.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statendaalder 3 zich tot de wijk Leeuwesteyn?

Statendaalder 3 is een appartement van 50 m² in de wijk Leeuwesteyn. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statendaalder 3?

Statendaalder 3 is een appartement in Leeuwesteyn, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Statendaalder 3 vergeleken met de buurt?

Statendaalder 3 heeft 50 m² woonoppervlakte. In Leeuwesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statendaalder 3 en wat betekent dat?

Statendaalder 3 heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Geldig tot 2034-08-21. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten. De berekende CO₂-uitstoot is 1.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwesteyn?

De wijk Leeuwesteyn in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwesteyn?

Vanuit Statendaalder 3 in Leeuwesteyn bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leeuwesteyn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Statendaalder 3: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.