Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Inhoud
- 570 m³
- Kamers
- 5
Zilveren Florijnlaan 1 A is een hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zilveren Florijnlaan 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
0.9 kmLET OP; Inschrijven via hurenbijbeumer.nl Uniek ontworpen hoekwoning: Per 1 december 2024 te huur in de populaire wijk Leeuwesteyn!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Leeuwesteyn is €356.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZilveren Florijnlaan 1 A is een hoekwoning van 159 m² in de wijk Leeuwesteyn. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².
Zilveren Florijnlaan 1 A is een hoekwoning in Leeuwesteyn, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zilveren Florijnlaan 1 A heeft 159 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Leeuwesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zilveren Florijnlaan 1 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Zilveren Florijnlaan 1 A heeft 5 kamers.
De wijk Leeuwesteyn in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zilveren Florijnlaan 1 A in Leeuwesteyn bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zilveren Florijnlaan 1 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.