Tussenwoning Prinsendaalderhof 29 Utrecht

Prinsendaalderhof 29, 3541 GW Utrecht

67 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Prinsendaalderhof 29 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
69 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinsendaalderhof 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsendaalderhof 29

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
63.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-8.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
110.4%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Leeuwesteyn
31% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsendaalderhof 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prinsendaalderhof 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsendaalderhof 29?

De prijsindicatie voor Prinsendaalderhof 29 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Leeuwesteyn is €356.000. Dat komt neer op circa €5.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsendaalderhof 29 zich tot de wijk Leeuwesteyn?

Prinsendaalderhof 29 is een tussenwoning van 67 m² in de wijk Leeuwesteyn. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsendaalderhof 29?

Prinsendaalderhof 29 is een tussenwoning in Leeuwesteyn, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinsendaalderhof 29 vergeleken met de buurt?

Prinsendaalderhof 29 heeft 67 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Het perceel is 69 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leeuwesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsendaalderhof 29 en wat betekent dat?

Prinsendaalderhof 29 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2031-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsendaalderhof 29?

Prinsendaalderhof 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwesteyn?

De wijk Leeuwesteyn in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwesteyn?

Vanuit Prinsendaalderhof 29 in Leeuwesteyn bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.