Eengezinswoning, tussenwoning Chisinaustraat 12 Utrecht

Chisinaustraat 12, 3541 ET Utrecht

147 m² Bouwjaar 2023 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Chisinaustraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 472 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
472 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Chisinaustraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chisinaustraat 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
70.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-1.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101.8%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Leeuwesteyn
31% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chisinaustraat 12

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Chisinaustraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Chisinaustraat 12?

De prijsindicatie voor Chisinaustraat 12 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Leeuwesteyn is €356.000. Dat komt neer op circa €2.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chisinaustraat 12 zich tot de wijk Leeuwesteyn?

Chisinaustraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 147 m² in de wijk Leeuwesteyn. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chisinaustraat 12?

Chisinaustraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leeuwesteyn, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Chisinaustraat 12 vergeleken met de buurt?

Chisinaustraat 12 heeft 147 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 472 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leeuwesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chisinaustraat 12 en wat betekent dat?

Chisinaustraat 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-05-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chisinaustraat 12?

Chisinaustraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 40 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwesteyn?

De wijk Leeuwesteyn in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwesteyn?

Vanuit Chisinaustraat 12 in Leeuwesteyn bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.