Tussenwoning Athenestraat 42 Utrecht

Athenestraat 42, 3541 ER Utrecht

206 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Athenestraat 42 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
206 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Athenestraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Athenestraat 42

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
64.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
2.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
97.6%
CO₂-emissie
0.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Leeuwesteyn
31% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Athenestraat 42

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Athenestraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Athenestraat 42?

De prijsindicatie voor Athenestraat 42 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Leeuwesteyn is €356.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Athenestraat 42 zich tot de wijk Leeuwesteyn?

Athenestraat 42 is een tussenwoning van 206 m² in de wijk Leeuwesteyn. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Athenestraat 42?

Athenestraat 42 is een tussenwoning in Leeuwesteyn, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Athenestraat 42 vergeleken met de buurt?

Athenestraat 42 heeft 206 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Leeuwesteyn ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Athenestraat 42 en wat betekent dat?

Athenestraat 42 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Athenestraat 42?

Athenestraat 42 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leeuwesteyn?

De wijk Leeuwesteyn in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leeuwesteyn?

Vanuit Athenestraat 42 in Leeuwesteyn bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.