appartement Madridstraat 250 Utrecht

Madridstraat 250, 3541 DZ Utrecht

144 m² Bouwjaar 2023 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Madridstraat 250 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
144 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Madridstraat 250

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Madridstraat 250

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
58.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
5.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
88.3%
CO₂-emissie
3.22 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2975 Inwoners
1930 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2149 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Leidsche Rijn-Centrum
23% Koopwoningen
5.779 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Madridstraat 250

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Madridstraat 250

Wat is de geschatte woningwaarde van Madridstraat 250?

De prijsindicatie voor Madridstraat 250 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsche Rijn-Centrum is €384.000. Dat komt neer op circa €2.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Madridstraat 250 zich tot de wijk Leidsche Rijn-Centrum?

Madridstraat 250 is een appartement van 144 m² in de wijk Leidsche Rijn-Centrum. De buurt telt 2.149 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Madridstraat 250?

Madridstraat 250 is een appartement in Leidsche Rijn-Centrum, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Madridstraat 250 vergeleken met de buurt?

Madridstraat 250 heeft 144 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Leidsche Rijn-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Madridstraat 250 en wat betekent dat?

Madridstraat 250 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Madridstraat 250?

Madridstraat 250 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leidsche Rijn-Centrum?

De wijk Leidsche Rijn-Centrum in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsche Rijn-Centrum?

Vanuit Madridstraat 250 in Leidsche Rijn-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2 km.