Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 322 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Jan Wolkerssingel 331 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 322 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Wolkerssingel 331
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Jan Wolkerssingel 331 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Grauwaart is €568.000. Dat komt neer op circa €2.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Wolkerssingel 331 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Grauwaart. De buurt telt 598 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.644 inwoners per km².
Jan Wolkerssingel 331 is een woonhuis in Grauwaart, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jan Wolkerssingel 331 heeft 255 m² woonoppervlakte. Het perceel is 322 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Grauwaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Wolkerssingel 331 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jan Wolkerssingel 331 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Grauwaart in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Jan Wolkerssingel 331 in Grauwaart bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Wolkerssingel 331: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.