Eengezinswoning, tussenwoning Mendelssohnstraat 37 Utrecht

Mendelssohnstraat 37, 3533 XG Utrecht

111 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Mendelssohnstraat 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mendelssohnstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mendelssohnstraat 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.44 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mendelssohnstraat 37

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Mendelssohnstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Mendelssohnstraat 37?

De prijsindicatie voor Mendelssohnstraat 37 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €6.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mendelssohnstraat 37 zich tot de wijk Oog in Al?

Mendelssohnstraat 37 is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mendelssohnstraat 37?

Mendelssohnstraat 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oog in Al, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mendelssohnstraat 37 vergeleken met de buurt?

Mendelssohnstraat 37 heeft 111 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mendelssohnstraat 37 en wat betekent dat?

Mendelssohnstraat 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mendelssohnstraat 37?

Mendelssohnstraat 37 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Mendelssohnstraat 37 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.