Eengezinswoning, tussenwoning Dantelaan 50 Utrecht

Dantelaan 50, 3533 VE Utrecht

107 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Dantelaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dantelaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dantelaan 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
185.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dantelaan 50

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Dantelaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Dantelaan 50?

De prijsindicatie voor Dantelaan 50 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €6.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dantelaan 50 zich tot de wijk Oog in Al?

Dantelaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning van 107 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dantelaan 50?

Dantelaan 50 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oog in Al, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dantelaan 50 vergeleken met de buurt?

Dantelaan 50 heeft 107 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dantelaan 50 en wat betekent dat?

Dantelaan 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dantelaan 50?

Dantelaan 50 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 49 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Dantelaan 50 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.