Eengezinswoning, tussenwoning Petristraat 7 Utrecht

Petristraat 7, 3533 SV Utrecht

106 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Petristraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Petristraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Petristraat 7

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

1380 Inwoners
535 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Halve Maan-Zuid
78% Koopwoningen
7.109 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Petristraat 7

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Petristraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Petristraat 7?

De prijsindicatie voor Petristraat 7 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Halve Maan-Zuid is €456.000. Dat komt neer op circa €4.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Petristraat 7 zich tot de wijk Halve Maan-Zuid?

Petristraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Halve Maan-Zuid. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.109 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Petristraat 7?

Petristraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Halve Maan-Zuid, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Petristraat 7 vergeleken met de buurt?

Petristraat 7 heeft 106 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Halve Maan-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Petristraat 7 en wat betekent dat?

Petristraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Petristraat 7?

Petristraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Halve Maan-Zuid?

De wijk Halve Maan-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Halve Maan-Zuid?

Vanuit Petristraat 7 in Halve Maan-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.