Streetview Ravellaan 219 Utrecht

Ravellaan 219, 3533 JM Utrecht

238 m² Bouwjaar 2018 Label A

Ravellaan 219 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
238 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ravellaan 219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravellaan 219

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1810 Inwoners
1070 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Welgelegen, Den Hommel
44% Koopwoningen
5.029 Inwoners per km²

Locatie van Ravellaan 219

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ravellaan 219

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravellaan 219?

De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen, Den Hommel is €430.000. Dat komt neer op circa €1.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravellaan 219 zich tot de wijk Welgelegen, Den Hommel?

Ravellaan 219 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Welgelegen, Den Hommel. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravellaan 219?

Ravellaan 219 is een woonhuis in Welgelegen, Den Hommel, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ravellaan 219 vergeleken met de buurt?

Ravellaan 219 heeft 238 m² woonoppervlakte. In Welgelegen, Den Hommel ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravellaan 219 en wat betekent dat?

Ravellaan 219 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen, Den Hommel?

De wijk Welgelegen, Den Hommel in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?

Vanuit Ravellaan 219 in Welgelegen, Den Hommel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?