Galerijflat Ravellaan 103 Utrecht

Ravellaan 103, 3533 JK Utrecht

76 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ravellaan 103 is een galerijflat in Utrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ravellaan 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravellaan 103

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
97.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.5%
CO₂-emissie
26.34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1810 Inwoners
1070 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Welgelegen, Den Hommel
44% Koopwoningen
5.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ravellaan 103

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ravellaan 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravellaan 103?

De prijsindicatie voor Ravellaan 103 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen, Den Hommel is €430.000. Dat komt neer op circa €5.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravellaan 103 zich tot de wijk Welgelegen, Den Hommel?

Ravellaan 103 is een galerijflat van 76 m² in de wijk Welgelegen, Den Hommel. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravellaan 103?

Ravellaan 103 is een galerijflat in Welgelegen, Den Hommel, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ravellaan 103 vergeleken met de buurt?

Ravellaan 103 heeft 76 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Welgelegen, Den Hommel ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravellaan 103 en wat betekent dat?

Ravellaan 103 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 26.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ravellaan 103?

Ravellaan 103 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen, Den Hommel?

De wijk Welgelegen, Den Hommel in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?

Vanuit Ravellaan 103 in Welgelegen, Den Hommel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.