Streetview Cervanteslaan 65 Utrecht

Cervanteslaan 65, 3533 HS Utrecht

91 m² Bouwjaar 2002 3 kamers Label B

Cervanteslaan 65 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Cervanteslaan 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cervanteslaan 65

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

1865 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
882 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Halve Maan-Noord
31% Koopwoningen
10.019 Inwoners per km²

Locatie van Cervanteslaan 65

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Cervanteslaan 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Cervanteslaan 65?

De prijsindicatie voor Cervanteslaan 65 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Halve Maan-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €3.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cervanteslaan 65 zich tot de wijk Halve Maan-Noord?

Cervanteslaan 65 is een appartement van 91 m² in de wijk Halve Maan-Noord. De buurt telt 882 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cervanteslaan 65?

Cervanteslaan 65 is een appartement in Halve Maan-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cervanteslaan 65 vergeleken met de buurt?

Cervanteslaan 65 heeft 91 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Halve Maan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cervanteslaan 65 en wat betekent dat?

Cervanteslaan 65 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Cervanteslaan 65?

Cervanteslaan 65 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Halve Maan-Noord?

De wijk Halve Maan-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Halve Maan-Noord?

Vanuit Cervanteslaan 65 in Halve Maan-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Halve Maan-Noord?