Benedenwoning Leidseweg 133 Utrecht

Leidseweg 133, 3533 HD Utrecht

88 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Leidseweg 133 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leidseweg 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidseweg 133

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.2%
CO₂-emissie
17.27 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1810 Inwoners
1070 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Welgelegen, Den Hommel
44% Koopwoningen
5.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidseweg 133

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Leidseweg 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidseweg 133?

De prijsindicatie voor Leidseweg 133 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen, Den Hommel is €430.000. Dat komt neer op circa €4.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidseweg 133 zich tot de wijk Welgelegen, Den Hommel?

Leidseweg 133 is een benedenwoning van 88 m² in de wijk Welgelegen, Den Hommel. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidseweg 133?

Leidseweg 133 is een benedenwoning in Welgelegen, Den Hommel, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leidseweg 133 vergeleken met de buurt?

Leidseweg 133 heeft 88 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Welgelegen, Den Hommel ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidseweg 133 en wat betekent dat?

Leidseweg 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidseweg 133?

Leidseweg 133 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen, Den Hommel?

De wijk Welgelegen, Den Hommel in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen, Den Hommel?

Vanuit Leidseweg 133 in Welgelegen, Den Hommel bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.