Portiekflat (appartement) Händelstraat 67 1 Utrecht

Händelstraat 67 1, 3533 GJ Utrecht

69 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Händelstraat 67 1 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
218 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Händelstraat 67 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Händelstraat 67 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.9 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Händelstraat 67 1

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Händelstraat 67 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Händelstraat 67 1?

De prijsindicatie voor Händelstraat 67 1 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €10.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Händelstraat 67 1 zich tot de wijk Oog in Al?

Händelstraat 67 1 is een portiekflat (appartement) van 69 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Händelstraat 67 1?

Händelstraat 67 1 is een portiekflat (appartement) in Oog in Al, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Händelstraat 67 1 vergeleken met de buurt?

Händelstraat 67 1 heeft 69 m² woonoppervlakte en 218 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Händelstraat 67 1 en wat betekent dat?

Händelstraat 67 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Händelstraat 67 1?

Händelstraat 67 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Händelstraat 67 1 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.