Tussenwoning Johan Winnubstlaan 11 Utrecht

Johan Winnubstlaan 11, 3533 EA Utrecht

155 m² Bouwjaar 1940 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Johan Winnubstlaan 11 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 135 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Johan Winnubstlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Winnubstlaan 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.5%
CO₂-emissie
31.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Winnubstlaan 11

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Johan Winnubstlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Winnubstlaan 11?

De prijsindicatie voor Johan Winnubstlaan 11 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €4.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Winnubstlaan 11 zich tot de wijk Oog in Al?

Johan Winnubstlaan 11 is een tussenwoning van 155 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Winnubstlaan 11?

Johan Winnubstlaan 11 is een tussenwoning in Oog in Al, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan Winnubstlaan 11 vergeleken met de buurt?

Johan Winnubstlaan 11 heeft 155 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Winnubstlaan 11 en wat betekent dat?

Johan Winnubstlaan 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Winnubstlaan 11?

Johan Winnubstlaan 11 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Johan Winnubstlaan 11 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.