Streetview Petrarcalaan 47 Utrecht

Petrarcalaan 47, 3533 CR Utrecht

139 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Petrarcalaan 47 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 138 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
494 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Petrarcalaan 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Petrarcalaan 47

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Locatie van Petrarcalaan 47

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Petrarcalaan 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Petrarcalaan 47?

De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €5.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Petrarcalaan 47 zich tot de wijk Oog in Al?

Petrarcalaan 47 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Petrarcalaan 47?

Petrarcalaan 47 is een woonhuis in Oog in Al, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Petrarcalaan 47 vergeleken met de buurt?

Petrarcalaan 47 heeft 139 m² woonoppervlakte en 494 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Petrarcalaan 47 en wat betekent dat?

Petrarcalaan 47 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Petrarcalaan 47?

Petrarcalaan 47 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Petrarcalaan 47 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.