Streetview Everard Meijsterlaan 44 Utrecht

Everard Meijsterlaan 44, 3533 CN Utrecht

116 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 4 slaapkamers Label D

Everard Meijsterlaan 44 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Everard Meijsterlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everard Meijsterlaan 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Locatie van Everard Meijsterlaan 44

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Everard Meijsterlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Everard Meijsterlaan 44?

De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €6.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everard Meijsterlaan 44 zich tot de wijk Oog in Al?

Everard Meijsterlaan 44 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everard Meijsterlaan 44?

Everard Meijsterlaan 44 is een woonhuis in Oog in Al, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Everard Meijsterlaan 44 vergeleken met de buurt?

Everard Meijsterlaan 44 heeft 116 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everard Meijsterlaan 44 en wat betekent dat?

Everard Meijsterlaan 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Everard Meijsterlaan 44?

Everard Meijsterlaan 44 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?

Vanuit Everard Meijsterlaan 44 in Oog in Al bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.