Eengezinswoning, tussenwoning Everard Meijsterlaan 77 Utrecht

Everard Meijsterlaan 77, 3533 CK Utrecht

140 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Everard Meijsterlaan 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 102 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Everard Meijsterlaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everard Meijsterlaan 77

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.6%
CO₂-emissie
45.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4200 Inwoners
1525 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1428 Woningvoorraad
€726.000 Gem. woningwaarde Oog in Al
89% Koopwoningen
9.530 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Everard Meijsterlaan 77

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Everard Meijsterlaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Everard Meijsterlaan 77?

De prijsindicatie voor Everard Meijsterlaan 77 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Oog in Al is €726.000. Dat komt neer op circa €5.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everard Meijsterlaan 77 zich tot de wijk Oog in Al?

Everard Meijsterlaan 77 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Oog in Al. De buurt telt 1.428 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everard Meijsterlaan 77?

Everard Meijsterlaan 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oog in Al, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Everard Meijsterlaan 77 vergeleken met de buurt?

Everard Meijsterlaan 77 heeft 140 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oog in Al ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everard Meijsterlaan 77 en wat betekent dat?

Everard Meijsterlaan 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Everard Meijsterlaan 77?

Everard Meijsterlaan 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oog in Al?

De wijk Oog in Al in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oog in Al?