Streetview Victor Hugoplantsoen 13 3 Utrecht

Victor Hugoplantsoen 13 3, 3533 CG Utrecht

69 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Victor Hugoplantsoen 13 3 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Victor Hugoplantsoen 13 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Victor Hugoplantsoen 13 3

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

1865 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
882 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Halve Maan-Noord
31% Koopwoningen
10.019 Inwoners per km²

Locatie van Victor Hugoplantsoen 13 3

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Victor Hugoplantsoen 13 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Victor Hugoplantsoen 13 3?

De gemiddelde woningwaarde in Halve Maan-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €5.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Victor Hugoplantsoen 13 3 zich tot de wijk Halve Maan-Noord?

Victor Hugoplantsoen 13 3 is een appartement van 69 m² in de wijk Halve Maan-Noord. De buurt telt 882 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Victor Hugoplantsoen 13 3?

Victor Hugoplantsoen 13 3 is een appartement in Halve Maan-Noord, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Victor Hugoplantsoen 13 3 vergeleken met de buurt?

Victor Hugoplantsoen 13 3 heeft 69 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Halve Maan-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Victor Hugoplantsoen 13 3 en wat betekent dat?

Victor Hugoplantsoen 13 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Victor Hugoplantsoen 13 3?

Victor Hugoplantsoen 13 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Halve Maan-Noord?

De wijk Halve Maan-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Halve Maan-Noord?

Vanuit Victor Hugoplantsoen 13 3 in Halve Maan-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.