Bovenwoning (appartement) Douwes Dekkerstraat 30 Utrecht

Douwes Dekkerstraat 30, 3532 XB Utrecht

52 m² Bouwjaar 1911 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Douwes Dekkerstraat 30 is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Douwes Dekkerstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Douwes Dekkerstraat 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.98 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Douwes Dekkerstraat 30

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 XB

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Douwes Dekkerstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Douwes Dekkerstraat 30?

De prijsindicatie voor Douwes Dekkerstraat 30 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €8.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Douwes Dekkerstraat 30 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Douwes Dekkerstraat 30 is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Douwes Dekkerstraat 30?

Douwes Dekkerstraat 30 is een bovenwoning (appartement) in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Douwes Dekkerstraat 30 vergeleken met de buurt?

Douwes Dekkerstraat 30 heeft 52 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Douwes Dekkerstraat 30 en wat betekent dat?

Douwes Dekkerstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Douwes Dekkerstraat 30?

Douwes Dekkerstraat 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.