Tussenwoning Jacob Geelstraat 20 Utrecht

Jacob Geelstraat 20, 3532 TS Utrecht

113 m² Bouwjaar 1904 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jacob Geelstraat 20 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 76 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
76 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jacob Geelstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Geelstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob Geelstraat 20

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 TS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Jacob Geelstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Geelstraat 20?

De prijsindicatie voor Jacob Geelstraat 20 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €3.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Geelstraat 20 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Jacob Geelstraat 20 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Geelstraat 20?

Jacob Geelstraat 20 is een tussenwoning in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob Geelstraat 20 vergeleken met de buurt?

Jacob Geelstraat 20 heeft 113 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Het perceel is 76 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Geelstraat 20 en wat betekent dat?

Jacob Geelstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Geelstraat 20?

Jacob Geelstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.