Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Inhoud
- 150 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €290.000 tot €340.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
- Daktype
- Plat dak
Spinozaweg 80 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spinozaweg 80
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.4 kmINSTAPKLARE BENEDENWONING CA. 47 M2 MET ZONNIGE TUIN IN DE POPULAIRE WIJK LOMBOK Deze heerlijke benedenwoning aan de spinozaweg is een sfeervolle en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Spinozaweg 80 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €8.362 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpinozaweg 80 is een benedenwoning van 47 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².
Spinozaweg 80 is een benedenwoning in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spinozaweg 80 heeft 47 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spinozaweg 80 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.84 kg/jaar.
Spinozaweg 80 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 1600 m².
De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Spinozaweg 80 in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.