Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Inhoud
- 368 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €345.000 tot €395.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
Spinozaweg 35 BS is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spinozaweg 35 BS
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.4 kmBen je op zoek naar een mooie, lichte bovenwoning die instapklaar is met een balkon op het westen en energielabel A?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Spinozaweg 35 BS ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €5.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpinozaweg 35 BS is een bovenwoning van 67 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².
Spinozaweg 35 BS is een bovenwoning in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spinozaweg 35 BS heeft 67 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spinozaweg 35 BS heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.33 kg/jaar.
Spinozaweg 35 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Spinozaweg 35 BS in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.