Streetview Vleutenseweg 465 Utrecht

Vleutenseweg 465, 3532 HK Utrecht

70 m² Bouwjaar 1938 Label C

Vleutenseweg 465 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vleutenseweg 465

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vleutenseweg 465

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Locatie van Vleutenseweg 465

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Vleutenseweg 465

Wat is de geschatte woningwaarde van Vleutenseweg 465?

De prijsindicatie voor Vleutenseweg 465 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €6.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vleutenseweg 465 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Vleutenseweg 465 is een appartement van 70 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vleutenseweg 465?

Vleutenseweg 465 is een appartement in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vleutenseweg 465 vergeleken met de buurt?

Vleutenseweg 465 heeft 70 m² woonoppervlakte. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vleutenseweg 465 en wat betekent dat?

Vleutenseweg 465 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.34 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Vanuit Vleutenseweg 465 in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.