Bovenwoning (appartement) Rhijnvis Feithstraat 28 BS Utrecht

Rhijnvis Feithstraat 28 BS, 3532 GP Utrecht

93 m² Bouwjaar 1939 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Rhijnvis Feithstraat 28 BS is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rhijnvis Feithstraat 28 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rhijnvis Feithstraat 28 BS

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rhijnvis Feithstraat 28 BS

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 GP

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rhijnvis Feithstraat 28 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Rhijnvis Feithstraat 28 BS?

De prijsindicatie voor Rhijnvis Feithstraat 28 BS ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €4.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rhijnvis Feithstraat 28 BS zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Rhijnvis Feithstraat 28 BS is een bovenwoning (appartement) van 93 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rhijnvis Feithstraat 28 BS?

Rhijnvis Feithstraat 28 BS is een bovenwoning (appartement) in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rhijnvis Feithstraat 28 BS vergeleken met de buurt?

Rhijnvis Feithstraat 28 BS heeft 93 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rhijnvis Feithstraat 28 BS en wat betekent dat?

Rhijnvis Feithstraat 28 BS heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rhijnvis Feithstraat 28 BS?

Rhijnvis Feithstraat 28 BS heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.