Bovenwoning Hasebroekstraat 21 Utrecht

Hasebroekstraat 21, 3532 GJ Utrecht

26 m² Bouwjaar 1930 1 kamers Label F

Hasebroekstraat 21 is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
26 m²
Inhoud
84 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hasebroekstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hasebroekstraat 21

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
266.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
346.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.49 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hasebroekstraat 21

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 GJ

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hasebroekstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Hasebroekstraat 21?

De prijsindicatie voor Hasebroekstraat 21 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €16.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hasebroekstraat 21 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Hasebroekstraat 21 is een bovenwoning van 26 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hasebroekstraat 21?

Hasebroekstraat 21 is een bovenwoning in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hasebroekstraat 21 vergeleken met de buurt?

Hasebroekstraat 21 heeft 26 m² woonoppervlakte en 84 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hasebroekstraat 21 en wat betekent dat?

Hasebroekstraat 21 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-05-24. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hasebroekstraat 21?

Hasebroekstraat 21 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.