Eengezinswoning, tussenwoning Cremerplein 55 Utrecht

Cremerplein 55, 3532 BZ Utrecht

158 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Cremerplein 55 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 83 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
83 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cremerplein 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cremerplein 55

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.41 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (24.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cremerplein 55

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 BZ

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Cremerplein 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Cremerplein 55?

De prijsindicatie voor Cremerplein 55 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €2.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cremerplein 55 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Cremerplein 55 is een eengezinswoning, tussenwoning van 158 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cremerplein 55?

Cremerplein 55 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cremerplein 55 vergeleken met de buurt?

Cremerplein 55 heeft 158 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 83 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cremerplein 55 en wat betekent dat?

Cremerplein 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-01-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cremerplein 55?

Cremerplein 55 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.