Tussenwoning Cremerstraat 382 Utrecht

Cremerstraat 382, 3532 BS Utrecht

81 m² Bouwjaar 1941 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Cremerstraat 382 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Cremerstraat 382

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cremerstraat 382

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
219.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
427.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.32 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cremerstraat 382

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
Postcode
3532 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Cremerstraat 382

Wat is de geschatte woningwaarde van Cremerstraat 382?

De prijsindicatie voor Cremerstraat 382 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €5.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cremerstraat 382 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Cremerstraat 382 is een tussenwoning van 81 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cremerstraat 382?

Cremerstraat 382 is een tussenwoning in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cremerstraat 382 vergeleken met de buurt?

Cremerstraat 382 heeft 81 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cremerstraat 382 en wat betekent dat?

Cremerstraat 382 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-06-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cremerstraat 382?

Cremerstraat 382 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.