Streetview Thomas à Kempisplantsoen 331 Utrecht

Thomas à Kempisplantsoen 331, 3532 AG Utrecht

48 m² Bouwjaar 2025

Thomas à Kempisplantsoen 331 is een woning in Utrecht, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Thomas à Kempisplantsoen 331

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Utrecht

5900 Inwoners
3345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2662 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e
51% Koopwoningen
10.380 Inwoners per km²

Locatie van Thomas à Kempisplantsoen 331

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Thomas à Kempisplantsoen 331

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomas à Kempisplantsoen 331?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e is €431.000. Dat komt neer op circa €8.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomas à Kempisplantsoen 331 zich tot de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Thomas à Kempisplantsoen 331 is een woning van 48 m² in de wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e. De buurt telt 2.662 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomas à Kempisplantsoen 331?

Thomas à Kempisplantsoen 331 is een woning in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Thomas à Kempisplantsoen 331 vergeleken met de buurt?

Thomas à Kempisplantsoen 331 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

De wijk Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Vanuit Thomas à Kempisplantsoen 331 in Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen e?

Zorg en onderwijs in de buurt van Thomas à Kempisplantsoen 331: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.