Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 48 m²
Weltevredenstraat 42 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weltevredenstraat 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €8.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeltevredenstraat 42 is een appartement van 48 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².
Weltevredenstraat 42 is een appartement in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weltevredenstraat 42 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weltevredenstraat 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-05-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.11 kg/jaar.
De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Weltevredenstraat 42 in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.