Eindwoning Priokstraat 1 Utrecht

Priokstraat 1, 3531 XM Utrecht

73 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Priokstraat 1 is een eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
89 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Priokstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Priokstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
35.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4175 Inwoners
2450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
46% Koopwoningen
13.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Priokstraat 1

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Priokstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Priokstraat 1?

De prijsindicatie voor Priokstraat 1 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €5.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Priokstraat 1 zich tot de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Priokstraat 1 is een eindwoning van 73 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Priokstraat 1?

Priokstraat 1 is een eindwoning in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Priokstraat 1 vergeleken met de buurt?

Priokstraat 1 heeft 73 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Priokstraat 1 en wat betekent dat?

Priokstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Priokstraat 1?

Priokstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.