Benedenwoning Curaçaostraat 19 Utrecht

Curaçaostraat 19, 3531 XJ Utrecht

67 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Curaçaostraat 19 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Curaçaostraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Curaçaostraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.87 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4175 Inwoners
2450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
46% Koopwoningen
13.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Curaçaostraat 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Curaçaostraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Curaçaostraat 19?

De prijsindicatie voor Curaçaostraat 19 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €5.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Curaçaostraat 19 zich tot de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Curaçaostraat 19 is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Curaçaostraat 19?

Curaçaostraat 19 is een benedenwoning in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Curaçaostraat 19 vergeleken met de buurt?

Curaçaostraat 19 heeft 67 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Curaçaostraat 19 en wat betekent dat?

Curaçaostraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Curaçaostraat 19?

Curaçaostraat 19 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.