Streetview Bataviastraat 12 BS Utrecht

Bataviastraat 12 BS, 3531 XD Utrecht

53 m² Bouwjaar 1925 Label C

Bataviastraat 12 BS is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bataviastraat 12 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bataviastraat 12 BS

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4175 Inwoners
2450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
46% Koopwoningen
13.994 Inwoners per km²

Locatie van Bataviastraat 12 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bataviastraat 12 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Bataviastraat 12 BS?

De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €7.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bataviastraat 12 BS zich tot de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Bataviastraat 12 BS is een appartement van 53 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bataviastraat 12 BS?

Bataviastraat 12 BS is een appartement in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bataviastraat 12 BS vergeleken met de buurt?

Bataviastraat 12 BS heeft 53 m² woonoppervlakte. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bataviastraat 12 BS en wat betekent dat?

Bataviastraat 12 BS heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Vanuit Bataviastraat 12 BS in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.