Streetview Salawatihof 34 Utrecht

Salawatihof 34, 3531 WT Utrecht

101 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Salawatihof 34 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Salawatihof 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Salawatihof 34

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4175 Inwoners
2450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
46% Koopwoningen
13.994 Inwoners per km²

Locatie van Salawatihof 34

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Salawatihof 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Salawatihof 34?

De prijsindicatie voor Salawatihof 34 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €3.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Salawatihof 34 zich tot de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Salawatihof 34 is een appartement van 101 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Salawatihof 34?

Salawatihof 34 is een appartement in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Salawatihof 34 vergeleken met de buurt?

Salawatihof 34 heeft 101 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Salawatihof 34 en wat betekent dat?

Salawatihof 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Salawatihof 34?

Salawatihof 34 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?