Benedenwoning Laan van Nieuw-Guinea 121 Utrecht

Laan van Nieuw-Guinea 121, 3531 JG Utrecht

46 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Laan van Nieuw-Guinea 121 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw-Guinea 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nieuw-Guinea 121

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4175 Inwoners
2450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.
46% Koopwoningen
13.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Nieuw-Guinea 121

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Laan van Nieuw-Guinea 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nieuw-Guinea 121?

De prijsindicatie voor Laan van Nieuw-Guinea 121 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €8.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nieuw-Guinea 121 zich tot de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

Laan van Nieuw-Guinea 121 is een benedenwoning van 46 m² in de wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.. De buurt telt 2.091 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nieuw-Guinea 121?

Laan van Nieuw-Guinea 121 is een benedenwoning in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o., gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Nieuw-Guinea 121 vergeleken met de buurt?

Laan van Nieuw-Guinea 121 heeft 46 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nieuw-Guinea 121 en wat betekent dat?

Laan van Nieuw-Guinea 121 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Laan van Nieuw-Guinea 121?

Laan van Nieuw-Guinea 121 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o.?

De wijk Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.