Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 210 m³
- Kamers
- 3
Bankastraat 23 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Bankastraat 23 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombok-West is €427.000. Dat komt neer op circa €5.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBankastraat 23 is een appartement van 72 m² in de wijk Lombok-West. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.416 inwoners per km².
Bankastraat 23 is een appartement in Lombok-West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bankastraat 23 heeft 72 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lombok-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bankastraat 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.78 kg/jaar.
Bankastraat 23 heeft 3 kamers.
De wijk Lombok-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Bankastraat 23 in Lombok-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bankastraat 23: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.