Streetview Abel Tasmanstraat 39 Utrecht

Abel Tasmanstraat 39, 3531 GS Utrecht

56 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Abel Tasmanstraat 39 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
239 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Abel Tasmanstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abel Tasmanstraat 39

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4855 Inwoners
2860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Lombok-West
44% Koopwoningen
17.416 Inwoners per km²

Locatie van Abel Tasmanstraat 39

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Abel Tasmanstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Abel Tasmanstraat 39?

De prijsindicatie voor Abel Tasmanstraat 39 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombok-West is €427.000. Dat komt neer op circa €7.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abel Tasmanstraat 39 zich tot de wijk Lombok-West?

Abel Tasmanstraat 39 is een appartement van 56 m² in de wijk Lombok-West. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abel Tasmanstraat 39?

Abel Tasmanstraat 39 is een appartement in Lombok-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Abel Tasmanstraat 39 vergeleken met de buurt?

Abel Tasmanstraat 39 heeft 56 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Lombok-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abel Tasmanstraat 39 en wat betekent dat?

Abel Tasmanstraat 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-05-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abel Tasmanstraat 39?

Abel Tasmanstraat 39 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lombok-West?

De wijk Lombok-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombok-West?

Vanuit Abel Tasmanstraat 39 in Lombok-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.