Bovenwoning Laurens Reaalstraat 14 B Utrecht

Laurens Reaalstraat 14 B, 3531 GN Utrecht

65 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Laurens Reaalstraat 14 B is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Laurens Reaalstraat 14 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laurens Reaalstraat 14 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4855 Inwoners
2860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Lombok-West
44% Koopwoningen
17.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laurens Reaalstraat 14 B

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Laurens Reaalstraat 14 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Laurens Reaalstraat 14 B?

De prijsindicatie voor Laurens Reaalstraat 14 B ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombok-West is €427.000. Dat komt neer op circa €6.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laurens Reaalstraat 14 B zich tot de wijk Lombok-West?

Laurens Reaalstraat 14 B is een bovenwoning van 65 m² in de wijk Lombok-West. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laurens Reaalstraat 14 B?

Laurens Reaalstraat 14 B is een bovenwoning in Lombok-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laurens Reaalstraat 14 B vergeleken met de buurt?

Laurens Reaalstraat 14 B heeft 65 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Lombok-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laurens Reaalstraat 14 B en wat betekent dat?

Laurens Reaalstraat 14 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Laurens Reaalstraat 14 B?

Laurens Reaalstraat 14 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lombok-West?

De wijk Lombok-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombok-West?

Vanuit Laurens Reaalstraat 14 B in Lombok-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.