Bovenwoning Van Diemenstraat 12 BS Utrecht

Van Diemenstraat 12 BS, 3531 GH Utrecht

89 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Van Diemenstraat 12 BS is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Diemenstraat 12 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Diemenstraat 12 BS

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
133.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4855 Inwoners
2860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Lombok-West
44% Koopwoningen
17.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Diemenstraat 12 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Diemenstraat 12 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Diemenstraat 12 BS?

De prijsindicatie voor Van Diemenstraat 12 BS ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombok-West is €427.000. Dat komt neer op circa €4.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Diemenstraat 12 BS zich tot de wijk Lombok-West?

Van Diemenstraat 12 BS is een bovenwoning van 89 m² in de wijk Lombok-West. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Diemenstraat 12 BS?

Van Diemenstraat 12 BS is een bovenwoning in Lombok-West, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Diemenstraat 12 BS vergeleken met de buurt?

Van Diemenstraat 12 BS heeft 89 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Lombok-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Diemenstraat 12 BS en wat betekent dat?

Van Diemenstraat 12 BS heeft energielabel D. Geldig tot 2032-10-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Diemenstraat 12 BS?

Van Diemenstraat 12 BS heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lombok-West?

De wijk Lombok-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombok-West?

Vanuit Van Diemenstraat 12 BS in Lombok-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.