Streetview Spaaklaan 141 Utrecht

Spaaklaan 141, 3527 SE Utrecht

48 m² Bouwjaar 1959 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Spaaklaan 141 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
124 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Spaaklaan 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spaaklaan 141

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
94.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

8680 Inwoners
4435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4098 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Kanaleneiland-Noord
15% Koopwoningen
14.313 Inwoners per km²

Locatie van Spaaklaan 141

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Spaaklaan 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Spaaklaan 141?

De prijsindicatie voor Spaaklaan 141 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Noord is €291.000. Dat komt neer op circa €6.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spaaklaan 141 zich tot de wijk Kanaleneiland-Noord?

Spaaklaan 141 is een appartement van 48 m² in de wijk Kanaleneiland-Noord. De buurt telt 4.098 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spaaklaan 141?

Spaaklaan 141 is een appartement in Kanaleneiland-Noord, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Spaaklaan 141 vergeleken met de buurt?

Spaaklaan 141 heeft 48 m² woonoppervlakte en 124 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kanaleneiland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spaaklaan 141 en wat betekent dat?

Spaaklaan 141 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spaaklaan 141?

Spaaklaan 141 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kanaleneiland-Noord?

De wijk Kanaleneiland-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 8.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kanaleneiland-Noord?

Vanuit Spaaklaan 141 in Kanaleneiland-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.1 km.