Maisonnette Hebe Kohlbruggeweg 22 Utrecht

Hebe Kohlbruggeweg 22, 3527 MD Utrecht

182 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Hebe Kohlbruggeweg 22 is een maisonnette in Utrecht, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
182 m²
Inhoud
669 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.260.000 tot €1.510.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hebe Kohlbruggeweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hebe Kohlbruggeweg 22

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
72.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
25.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.8%
CO₂-emissie
5.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4615 Inwoners
2555 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2367 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Transwijk-Noord
31% Koopwoningen
5.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hebe Kohlbruggeweg 22

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hebe Kohlbruggeweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hebe Kohlbruggeweg 22?

De prijsindicatie voor Hebe Kohlbruggeweg 22 ligt rond €1.260.000 tot €1.510.000. De gemiddelde woningwaarde in Transwijk-Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €1.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hebe Kohlbruggeweg 22 zich tot de wijk Transwijk-Noord?

Hebe Kohlbruggeweg 22 is een maisonnette van 182 m² in de wijk Transwijk-Noord. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hebe Kohlbruggeweg 22?

Hebe Kohlbruggeweg 22 is een maisonnette in Transwijk-Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hebe Kohlbruggeweg 22 vergeleken met de buurt?

Hebe Kohlbruggeweg 22 heeft 182 m² woonoppervlakte en 669 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Transwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hebe Kohlbruggeweg 22 en wat betekent dat?

Hebe Kohlbruggeweg 22 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-02-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hebe Kohlbruggeweg 22?

Hebe Kohlbruggeweg 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Transwijk-Noord?

De wijk Transwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transwijk-Noord?

Vanuit Hebe Kohlbruggeweg 22 in Transwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.