Galerijflat (appartement) Van Vollenhovenlaan 511 Utrecht

Van Vollenhovenlaan 511, 3527 JL Utrecht

70 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Van Vollenhovenlaan 511 is een galerijflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Vollenhovenlaan 511

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Vollenhovenlaan 511

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
86.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.7%
CO₂-emissie
12.66 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4615 Inwoners
2555 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2367 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Transwijk-Noord
31% Koopwoningen
5.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Vollenhovenlaan 511

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Vollenhovenlaan 511

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Vollenhovenlaan 511?

De prijsindicatie voor Van Vollenhovenlaan 511 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Transwijk-Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €4.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Vollenhovenlaan 511 zich tot de wijk Transwijk-Noord?

Van Vollenhovenlaan 511 is een galerijflat (appartement) van 70 m² in de wijk Transwijk-Noord. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Vollenhovenlaan 511?

Van Vollenhovenlaan 511 is een galerijflat (appartement) in Transwijk-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Vollenhovenlaan 511 vergeleken met de buurt?

Van Vollenhovenlaan 511 heeft 70 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Transwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Vollenhovenlaan 511 en wat betekent dat?

Van Vollenhovenlaan 511 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Vollenhovenlaan 511?

Van Vollenhovenlaan 511 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Transwijk-Noord?

De wijk Transwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transwijk-Noord?

Vanuit Van Vollenhovenlaan 511 in Transwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.