Portiekflat (appartement) Auriollaan 52 Utrecht

Auriollaan 52, 3527 EW Utrecht

73 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Auriollaan 52 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Auriollaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Auriollaan 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
2128.58 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

8680 Inwoners
4435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4098 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Kanaleneiland-Noord
15% Koopwoningen
14.313 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Auriollaan 52

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Auriollaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Auriollaan 52?

De prijsindicatie voor Auriollaan 52 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Noord is €291.000. Dat komt neer op circa €3.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Auriollaan 52 zich tot de wijk Kanaleneiland-Noord?

Auriollaan 52 is een portiekflat (appartement) van 73 m² in de wijk Kanaleneiland-Noord. De buurt telt 4.098 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Auriollaan 52?

Auriollaan 52 is een portiekflat (appartement) in Kanaleneiland-Noord, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Auriollaan 52 vergeleken met de buurt?

Auriollaan 52 heeft 73 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kanaleneiland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Auriollaan 52 en wat betekent dat?

Auriollaan 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2128.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Auriollaan 52?

Auriollaan 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kanaleneiland-Noord?

De wijk Kanaleneiland-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 8.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kanaleneiland-Noord?

Vanuit Auriollaan 52 in Kanaleneiland-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.1 km.