Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 236 m²
Pizarrolaan 27 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pizarrolaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Pizarrolaan 27 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Zuid is €308.000. Dat komt neer op circa €1.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPizarrolaan 27 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Kanaleneiland-Zuid. De buurt telt 3.675 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Pizarrolaan 27 is een woonhuis in Kanaleneiland-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pizarrolaan 27 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Kanaleneiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kanaleneiland-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 8.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pizarrolaan 27 in Kanaleneiland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pizarrolaan 27: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Kanaleneiland-Zuid: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €135.000 tot €160.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Zuid is €308.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.