Streetview Vliegend Hertlaan 1 101 Utrecht

Vliegend Hertlaan 1 101, 3526 KT Utrecht

28 m² Bouwjaar 1985 Label A+

Vliegend Hertlaan 1 101 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vliegend Hertlaan 1 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliegend Hertlaan 1 101

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
46.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.9%
CO₂-emissie
18.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

460 Inwoners
350 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Bedrijvengebied Kanaleneiland
3% Koopwoningen
425 Inwoners per km²

Locatie van Vliegend Hertlaan 1 101

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Vliegend Hertlaan 1 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliegend Hertlaan 1 101?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvengebied Kanaleneiland is €194.000. Dat komt neer op circa €6.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliegend Hertlaan 1 101 zich tot de wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland?

Vliegend Hertlaan 1 101 is een appartement van 28 m² in de wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliegend Hertlaan 1 101?

Vliegend Hertlaan 1 101 is een appartement in Bedrijvengebied Kanaleneiland, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vliegend Hertlaan 1 101 vergeleken met de buurt?

Vliegend Hertlaan 1 101 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Bedrijvengebied Kanaleneiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliegend Hertlaan 1 101 en wat betekent dat?

Vliegend Hertlaan 1 101 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvengebied Kanaleneiland?

De wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvengebied Kanaleneiland?

Vanuit Vliegend Hertlaan 1 101 in Bedrijvengebied Kanaleneiland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.