Streetview Europalaan 95 B Utrecht

Europalaan 95 B, 3526 KP Utrecht

1135 m² Bouwjaar 1970 Label A

Europalaan 95 B is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 1135 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
1135 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Europalaan 95 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europalaan 95 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

460 Inwoners
350 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Bedrijvengebied Kanaleneiland
3% Koopwoningen
425 Inwoners per km²

Locatie van Europalaan 95 B

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Europalaan 95 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Europalaan 95 B?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvengebied Kanaleneiland is €194.000. Dat komt neer op circa €171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europalaan 95 B zich tot de wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland?

Europalaan 95 B is een appartement van 1135 m² in de wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 3% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europalaan 95 B?

Europalaan 95 B is een appartement in Bedrijvengebied Kanaleneiland, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Europalaan 95 B vergeleken met de buurt?

Europalaan 95 B heeft 1135 m² woonoppervlakte. In Bedrijvengebied Kanaleneiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europalaan 95 B en wat betekent dat?

Europalaan 95 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvengebied Kanaleneiland?

De wijk Bedrijvengebied Kanaleneiland in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 3% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvengebied Kanaleneiland?

Vanuit Europalaan 95 B in Bedrijvengebied Kanaleneiland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijvengebied Kanaleneiland?